- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyV tomto období vztahu byste si měli dát pozor na nevěru: Rok...

V tomto období vztahu byste si měli dát pozor na nevěru: Rok před každou dekádou je totiž kritickým faktorem

Víte, které období ve vztahu je považováno za nejkomplikovanější? Říká se, že čas před každou dekádou může být výrazně problematický.

Je to doba, kdy přemýšlíme o smyslu života, hledáme jeho podstatu, což zvyšuje riziko naší touhy po vzrušení
Nevěra vždy bolí, v každé jedné životní fázi i období. Avšak věděli jste o tom, že přece jen jsme k ní náchylnější v určité době více než kdy jindy? Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo, ale samotní vědci při studii vztahů přišli na to, kdy bychom měli zbystřit pozornost a zaměřit se více na svou polovičku. Pokud to totiž podchytíte včas, dokážete tomu docela snadno zabránit. Podívejte se spolu s námi na ty nejproblematičtější fáze našeho bytí.

Vědci z univerzity v New Yorku a Kalifornii využili data z online seznamovacích platforem a přišli na docela zajímavou věc. Jejich průzkumy dokázaly, že nejčastěji podvádějí ti, kteří mají 39 let. Týká se to však i 29 let a 49 let.

Upset woman thinking about relationship problems and lover indifference

Tuto abnormalitu vysvětlují tím, že právě toto jsou přechodové životní dekády, kdy nás jaksi přirozeně láká o něco rebelštější a extrémnější chování. Toužíme po něčem novém a to iv oblasti lásky a intimity.

Je to doba, kdy vyhodnocujeme, přemýšlíme o smyslu života, hledáme jeho podstatu, zabýváme se stárnutím, což zvyšuje riziko naší touhy po vzrušení, které nevěra vlastně poskytuje. Ve fázi kdy se chystáme oslavit narozeniny a uzavřít tak dekádu svého života jsme skutečně extrémně náchylní k aférkám jakéhokoli druhu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek