- Komerční sdělení -finance
DomůMódaČešky patří mezi nejúspěšnější modelky ve světě

Češky patří mezi nejúspěšnější modelky ve světě

V dnešním světě plném velké konkurence, mají modelky a topmodelky jednoznačně v něčem navrch. Tato doba přeje jinakosti, výjimečnosti a charismatu. Potvrzují to i nejúspěšnější československé topmodelky a topmodeli, kteří mají něco společného. Jednou nebo jedním z nich můžeš být zanedlouho i ty!

Tyto topmodelky mají něco společného. Linda Vojtová, Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Bára Podzimková, Denisa Klimová Dvončová, ale i nadějné tváře modelingu jako Jana Tvrdíková nebo Amélie Konšelová odstartovaly svoji kariéru vítězstvím v nejprestižnější celosvětové modelingové soutěži Elite. Česká republika, která je známá krásou svých modelek, je iv rámci tohoto projektu hledání nových talentů nejúspěšnější zemí.

„Jsem velmi hrdý na úspěchy těchto mladých lidí. Lindina kariéra začala už v roce 2000, tak máme co bilancovat. Myslím, že když se setká správná energie, která je založena na důvěře mezi modelkou a managementem, vzniknou takové krásné dlouholeté kariéry a přátelství. Věřím, že iv letošním ročníku castingů do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které začínají 3. června, objevíme, jak v sekci žen, tak mladých mužů, budoucí úspěšné tváře světového modelingu, které navážou i na úspěchy světového vítěze Andreje Chamuly ze Slovenska ,“ nechal se slyšet ředitel soutěže Saša Jány.

Portrait of a beautiful young woman in summer garden. Girl on nature. Spring flowers. Fashion beauty

Trendy v módě se mění a tím se mění také poptávka po konkrétních typech modelek a modelů. Jedna z nejúspěšnějších modelek poslední dekády Denisa Dvořáková uvedla, co nesmí chybět novým nadějným tvářím modelingu: „Vždy se to mění a vyvíjí. Někdy jsou například více v kurzu zajímavější dívky, které nejsou typicky krásné. Nikdy to ale není o jednom typu, délce vlasů a podobně. Vždy je to o charismatu dané slečny či mladého muže ao tom, jak svůj potenciál dokáže prodat,“ řekla Denisa Dvořáková.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek