- Komerční sdělení -finance
DomůMódaSandálky na platformě jsou zpět: K těmto kouskům sednou dokonale

Sandálky na platformě jsou zpět: K těmto kouskům sednou dokonale

Léto bude přát barvám a vysokým platformám. I když jste tento kousek možná minulou sezónu nemuseli, je čas to změnit. Podívejte se spolu s námi, jak je nosit as čím je kombinovat.

Dosáhněte kontrastní spojení s nadčasovými kousky
Sandálky na platformě spojuje rozhodně společný jmenovatel. Jsou pohodlné, stylové a dokážete v nich absolvovat dlouhé letní procházky, aniž byste trpěli. Navíc, pokud je správně zkombinujete, budete při tom také vypadat skvěle. Nádherného efektu docílíte, když je spojíte s nadčasovými kousky.

Kdo všechno si nenechal ujít prohlídku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silně ženská Karolína Chomistekov

Ležérní a uvolněný kostým v pastelových tónech, bude s nimi skvěle kontrastovat. Pokud chcete dosáhnout ležérnosti, dejte si do vlasů šátek a perfektní summer look je na světě.

Fashion epitém
Pokud milujete šaty, sáhněte v létě po takových, které můžete nosit léta. Pastelové tóny vyniknou u černých sandálů na platformě dokonale. Je jen na vás, jakou výši platformy zvolíte. V každém případě i takovýmto způsobem vnesete vlastní pohled do fashion světa.

Nespoutanost, odvaha a schopnost být jedinečnou jsou ingrediencemi, které si při stylingu je třeba osvojit.

Women’s legs in blue denim jeans and sandals in the city street. Trendy elegant casual outfit. Details of everyday summer look. Street fashion.

Snoubení ženskosti a ležérnosti
Street stylová móda je vždy plná inspirace a dokážete při ní nalézt kombinace, které zkrátka nezklamou. Každý z nás má přece jen svůj vlastní rukopis a projevuje se to i při stejném kousku. Jeansová mini je nadčasovou klasikou a když vám jde o to dosáhnout pohodlného, ​​chic look určitě je to v kombinaci se sandálky na platformě skvělá volba.

V barvách se neomezujte, ale ideální volbou jsou základní a neutrální tóny. Tedy pokud je chcete využít během celé sezóny ak většině kousků.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek