- Komerční sdělení -finance
DomůŽenyMuži, kteří se projevují majetnickými sklony, vás nikdy neudělají šťastnou: Na tyto...

Muži, kteří se projevují majetnickými sklony, vás nikdy neudělají šťastnou: Na tyto si dejte velký pozor

I když na první pohled jsou galatní a pozorní, ve vztahu se u nich projevují majetnické sklony a manipulace. U určitých typů mužů byste měli být přece jen opatrnější. Neboť happyend s nimi většinou nehrozí.

Vždy vás dostanou tam, kam potřebují
Budou se k vám chovat jako k princezně. Po materiální stránce určitě. Zahrnou vás luxusem, dopřejí vám cokoli, co na co si vzpomenete. Ano, na první pohled vás s nimi možná čeká ideální život, ale bude to za cenu toho, že budete v pomyslné zlaté kleci. Tito muži mají ve věcech jasno. Jsou přímočaří, vědí, co chtějí a dají vám to najevo. Partnerka však pro ně není někým rovnocenným.

Berou já jako člověka, který musí být na nich závislý. Umí to pojmenovat a netají se tím. Snaží se vždy svoji polovičku odstřihnout od minulosti, eliminovat její vztahy s lidmi, kteří jsou součástí jejího života. Toto všechno dělají však velmi sofistikovaně a dopracují se k tomu postupně tak, že si to ani neuvědomujete. Muži narození ve znamení Štíra a Lva vás zkrátka vždy dostanou tam, kam potřebují. Mají na to talent.

Couple in conflict is texting in the park and sulking each other

Jejich manipulativní a majetnické sklony jsou v takové míře, že po letech, kdy si to uvědomíte, budete uvězněny u nich, ale zjistíte, že vlastně už nikoho jiného nemáte. Na tomto totiž budou postupně pracovat, dokud vás budou zahrnovat dárky, drahými dovolenými a komplimenty. Jednoduše vás chtějí jen pro sebe a nic je nezastaví.

Vaše štěstí je podle nich přímoúměrné materiální stránce a přesně tak se k vám i chovají. Pokud se budete snažit vybočit z jejich cesty, projeví se to na jejich chování. To, co si myslíte vy, pro ně nemá váhu. Je jen na vás, jestli si takový život umíte představit a stojí vám to za to.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek