- Komerční sdělení -finance
DomůŽenyZapomeňte na bod G. Při sexu je mnohem důležitější bod A, který...

Zapomeňte na bod G. Při sexu je mnohem důležitější bod A, který nebudete mít problém najít

Během milování existuje několik míst na těle, které působí jako erotogenní zóny. Zatímco jsou u každého člověka rozdílné – a na někoho působí více líbání na krku než dráždění intimních partií, existují místa, která působí stejně. Kdysi to byl u žen pověstný bod G, ale ne každý chlap ho uměl najít. Jak se však časem ukázalo, existuje další bod, který slibuje mnohem větší rozkoš.

Epicentrum vášně
Bod A, zvaný také fornix zóna, je místo vaší vagíny, které dokáže způsobit dosud nevídanou slast. Najít ho není problém, zejména pro ženy, které ještě nerodily. Velikost tohoto citlivého místa závisí totiž na tom, jestli za sebou již máte porod. Pokud ne, je přibližně velké asi jako oříšek, pokud jste již rodili, může být několikanásobně větší.

Couple in the hotel corridor embracing each other with love and kissing

Shluk velmi citlivých buněk tkáně, která se nachází na vnitřním konci vaginální trubice, si můžete představit i něco jako mužskou prostatu. Právě to je pověstný bod A, na který je třeba se při milování soustředit.

Chcete-li tento bod, který se nachází uvnitř, nalézt během sexu, doporučuje se misionářská poloha. Během ní si pod lůno podložte polštář, čímž se pohlavní orgán dostane do úhlu, kdy bude třít bod A. Ten je ovšem ukryt poměrně hluboko, a tak se vám to nemusí povést napoprvé. Když ho ale najdete, zaplaví vás mnohem intenzivnější a silnější orgasmus.

Nejlepší bude, pokud své tělo poznáte sama nejlépe – a ještě předtím, než se se svým sexuálním partnerem budete snažit o stimulaci bodu A, se ho snažte stimulovat sama. Pokud s tím máte problém, můžete si pořídit speciální vibrátor, který umožňuje ženám nejen pocitit rozkoš, ale zároveň poznat vlastní tělo. Ty jsou úzkého tvaru a jejich konec je zahnutý, čímž dochází ke tření zmiňovaného shluku tkání.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek