- Komerční sdělení -finance
DomůŽenyTakto ničíte svou přitažlivost v očích mužů: Toto vám zkrátka na sexappealu...

Takto ničíte svou přitažlivost v očích mužů: Toto vám zkrátka na sexappealu nepřidává

Víte, které věci připadají mužům na nás asexuálně? I krásná žena dokáže snížit svůj kredit v jejich očích, pokud se toho dopouští. Nám chlapi prozradili, co na nás opravdu nemusí.

Příliš vysoké sebevědomí
„To, co já skutečně nemusím je příliš vysoké sebevědomí a prezentace sebe jako té nejdokonalejší. A mám pocit, že v dnešní době je tohle něco, co dělá velké množství žen. Jako kdyby měli pocit, že nad ně není. No podle mě není nic horšího. Můžete vypadat jako topmodelka, ale pokud se chováte takto, body jdou značně dolů.“ (Milan, 32)

Vyzývavost
„Na mě působí totálně nepřitažlivě, pokud se žena prezentuje příliš vyzývavě. Ať už je to oblečením nebo chováním. Některé baby mají pocit, že čím více ukáží, tím lépe. No opak je pravdou. V nás chlapech je stále zakořeněno to, že toužíme objevovat a žena by zkrátka měla být tajemná. A to ve všem.“ (Jan, 33)

Woman holding a g-string, isolated on white background.

Sex na prvním rande
„Ačkoli vím, že někomu to nevadí, pro mě je to určitě v kategorii asexuality. Když holka na prvním rande dá ze sebe všechno, vím, že to nebude mít pokračování. Myslím si, že je důležité zachovat si vlastní tvář a sex zkrátka trochu posunout na později. Někomu můžu připadat staromódní, ale přesně tak to cítím.“ (Leon, 29)

Výrazný make-up
„U mě je v rámci vzhledu je no go výrazný make-up. Nesnáším takové ty hrubé, výrazné nánosy, umělé řasy ak tomu nedejbože rudá rtěnka. Toto určitě není cesta přitažlivosti. A všímám si, že k tomu má sklony stále více holek. V tomto směru jsem spíše za jemnost a přirozenost, neboť pak může být člověk i zcela nepříjemně překvapen, vedle koho se ráno probudí.“ (Teo, 28)

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek