- Komerční sdělení -finance
DomůŽenyOtestujte ho díky sexu: Jak se chová první minuty „po“?

Otestujte ho díky sexu: Jak se chová první minuty „po“?

Právě tento nepatrný detail, o něm prozradí zřejmě víc, než jste předpokládali. I to, jestli to s vámi skutečně myslí vážně nebo mu jde jen o nezávazný flirt nakrátko.

Sexuální život partnerů prochází různými fázemi. Pokud jste však na začátku vztahu je docela dobré, zaměřit se na jeho chování těsně po sexu. V mnohém to totiž hodně vypovídá o jeho vnímání vás i tom, zda s vámi dále počítá.

Ze psychologického hlediska je prokázáno, že muži mají po sexu sklony k ospalosti, zatímco ženy přesně opačně, touží po blízkosti a dotecích. No a pokud chlap podvědomě překoná sám sebe a zajímá se o partnerku, plusové body jdou jednoznačně vzhůru. Podívejte se jak ho díky chování „po“ snadno zadefinujete.

Postaví se a odejde
Tento typ chlapa má v tom jasno. Má rád sex, užije si ho, ale to, co prožívá jeho polovička, je mu vlastně jedno. Nezajímá se o vás těsně po aktu a nebude se o vás zajímat ani později ve vztahu, pokud byste se k němu také přepracovali. Je to individualista, kterému jde o vlastní blaho a požitky. To mu stačí.

Políbí vás a projevuje emoce doteky
Prohloubení intimních vazeb po sexu je na mimořádně podstatné. Chlap, který se o vás zajímá, jde mu o vaše dobro a chce vědět, co cítíte je k nezaplacení. Pokud vás políbí, pohladká a je u vás, máte jistotu, že tomuto člověku na vás záleží. Určitě se ho držte, neboť to není samozřejmost. Zejména pokud se dlouho neznáte. Vychutnávejte si to!

Man flirting with other woman in holiday villa

Snaží se o dialog
Ano i takové typy mužů jsou. Někteří se velmi upřímně zajímají o vaše prožívání a dělají si jakési vyhodnocení toho, co se vám líbilo a co ne. Je to pro ně důležité, neboť jim záleží na kvalitě uspokojení nejen sebe, ale právě i vás. Tito muži se řadí mezi intelektuály, kteří se snaží tímto způsobem o budování vzájemného pouta i mimo postel.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek