- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyChorobná zamilovanost do sebe jim ničí všechny vztahy: Které muže definuje tento...

Chorobná zamilovanost do sebe jim ničí všechny vztahy: Které muže definuje tento nešťastný rys?

Tito muži jsou mimořádně egocentričtí a ve velkém se u nich projevuje narcismus. Od koho je lepší odejít dříve, než se na něj příliš namotáte a nakonec budete stejně trpět?

Neutuchající potřeba být obdivován je něco, co je definuje
Mají přehnaný obdiv sami k sobě, své výjimečnosti a mnohdy i uvěří vlastní důležitosti. Nesou si v sobě neutuchající potřebu být obdivováni a chybí jim jistá dávka empatie a pochopení pro jiné. Považují se za dokonalé, bezvadné a jediné, co je zajímá jsou oni sami. Jsou zaměřeni na úspěch, díky čemuž k nim jiní vzhlížejí.

Mohlo by vás zajímat: Jsem vdaná a mám skvělou rodinu: Nemůžu se však zbavit pocitu, že jsem se před lety nerozhodla správně

Ve své práci jsou mimořádně úspěšní a opravdu i dosahují skvělých výsledků. Řeč je o Vodnářích. Právě daní muži představují v určitém smyslu, obraz Narcissusa z řecké mytologie, který se zamiloval sám do sebe. Za tímto vším, za touto maskou, kterou prezentují světu, se však ukrývá velmi křehká a zranitelná osobnost, která uvnitř neustále bojuje sama se sebou.

Přestože na začátku vztahu se jeví jako milující, laskaví a dobrosrdeční, jde o jakousi taktiku jejich manipulace jak si vás získat. Jejich egocentrická a komplikovaná povaha se nakonec stejně projeví. Soužití s ​​takovým člověkem je nejen náročné, ale také psychicky vyčerpávající.

Shot of a young couple ignoring each other after having an argument on the sofa at home

Často žijí v nějakém svém paralelním světě, kterému nikdo nerozumí, jen oni sami. Mají pocit, že jejich partnerka na nich musí žárlit, neboť oni jsou ti nejlepší. A pokud se to neděje, upadají do deprese a dostávají se do začarovaného kruhu. Nejhorší je, že změnit je nedokážete, ačkoli tomu chcete dát šanci.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek