- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyMuži, kteří si jen s vámi hrají, ale nikdy se neožení: S...

Muži, kteří si jen s vámi hrají, ale nikdy se neožení: S těmito na představy o bílých šatech zapomeňte

Jsou typy chlapů, kteří se prostě nechtějí vázat. A pokud si myslíte, že právě vy je změníte, jste na omylu. Pokud tedy sníte o rodině a svatbě, na tyto chlapy raději zapomeňte. Nestojí to za to.

Jsou typy mužů, se kterými na sen o bílých šatech, svatbě a zakládání rodiny raději zapomeňte. Nejenže na to nejsou stavěni, ale i kdybyste je nakonec do něčeho takového dotlačili, věřte, že to neskončí happyendem.

V životě je pro ně nejdůležitější svoboda, možnost volby, v určitých obdobích mají fázi, kdy potřebují být sami a opravdu si vychutnávají takové okamžiky dlouhodobě naplno. Dokonce i když jsou ve vztahu, neváhají se občas stáhnout i na delší období. Tehdy s nimi ani jejich polovička nepohne. Je to zkrátka jejich životní styl a oni ho nemění měnit. Stavějí se k lásce opravdu pragmaticky a mimořádně vágně.

Milují ženy, jejich pozornost si skutečně užívají, ale když přijde na lámání chleba i vy pochopíte, že jim šlo jen o hry a taktiku. Řeč je o Střelcích. Přestože si vás rychle získají svou bezprostředností, šarmem a humorem, nebudou se vázat, toto není nic pro ně.

Jsou to typičtí volnomyšlenkáři, dobrodružné typy vyhledávající adrenalin a svobodu. A opravdu se to většinou nemění. Museli by se zamilovat v maximální možné míře, což se stává spíše výjimečně. Jsou značně posedlí sami sebou, než by řešili někoho jiného. Právě proto je pro ně svatba něčím abstraktým a nechtějí se jí zabývat. Pokud cítí, že to jejich partnerka vyžaduje, raději ze vztahu vycouvají.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek