- Komerční sdělení -finance
DomůMagazínUžijte si letní měsíce ve velkém: Tyto dny jsou nejideálnější pro trávení...

Užijte si letní měsíce ve velkém: Tyto dny jsou nejideálnější pro trávení letní dovolené a nová dobrodružství

Odhalte spolu s námi, kdy si naplánovat letní dovolenou a výlety. Určité dny jsou totiž pro takové aktivity ideální než jiné. Co je definuje?

Budete opravdu intenzivně prožívat hloubku momentů
Toto léto bude plné dobrodružství, nových výzev a cestovatelských splněných snů. Týkat se to bude zejména znamení, která si své dny na letní dovolenou vyberou během července. Podle numerologie totiž sedmička, která tento měsíc definuje, je odrazem celistvosti a dokonalosti.

Číslo 7 bylo dokonce celá staletí číslem mágů a čarodějů. Nejvíce si tedy vychnutná letní dobrodružství 7.7, 15.7, ale i 27.7.

Zkrátka se jedná o dny, kdy je toto číslo dominantním. Tehdy budete skutečně velmi intenzivně prožívat emoce, nezávislost a povede vás dopředu i touha po poznání. Spolehněte se na svou intuici a dělejte tehdy vše, po čem jste vždy toužili. Hvězdy vám budou přát.

Čtěte také: Clean beauty: Dopracujte se k nádherné pleti a tělu bez zbytečné chemie, které věcičky jsou must-have?

Photo of a couple floating on inflatable rings in the swimming pool

Jsou to mimořádně vhodné dny i pro plánování výletů. Budete opravdu intenzivně prožívat hloubku momentů, duchovno, transcendentalitu. Vibrace, které to celé definují vám pomohou při uskutečňování tří základních úkolů.

Ve spirituálním růstu, posilování nadsmyslových schopností, ale i při zdolávání životních překážek. Bude to období bez hádek, ve vztazích plné klidu a vyrovnaných momentů. Opravdu si vychutnáte chvíle s blízkými na úplné maximum. Všechno, čeho se dotknete se vám podaří a vy se budete cítit skvěle. Takže nebojte se nového, nepoznáného, ​​během cestování jsou vám tyto dny maximálně nakloněny.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek